Deprecated: Methods with the same name as their class will not be constructors in a future version of PHP; BaseMenu has a deprecated constructor in /var/www/capacity/includes/classes/class_menu.inc on line 15

Deprecated: Methods with the same name as their class will not be constructors in a future version of PHP; MenuSection has a deprecated constructor in /var/www/capacity/includes/classes/class_menu.inc on line 112

Deprecated: Methods with the same name as their class will not be constructors in a future version of PHP; Menu has a deprecated constructor in /var/www/capacity/includes/classes/class_menu.inc on line 218

Warning: file_get_contents(/var/www/kde.carlschwan.eu/applications/index.json): failed to open stream: No such file or directory in /var/www/kde.carlschwan.eu/menu.inc on line 28

Warning: array_keys() expects parameter 1 to be array, null given in /var/www/kde.carlschwan.eu/menu.inc on line 29

Warning: sort() expects parameter 1 to be array, null given in /var/www/kde.carlschwan.eu/menu.inc on line 30

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /var/www/kde.carlschwan.eu/menu.inc on line 32
KDE - KDE випущено червневе оновлення робочих просторів Плазми, програм і платформи
KDE • Community • Announcements
ДОПОМОГТИ (Чому?)
paypal

KDE випущено червневе оновлення робочих просторів Плазми, програм і платформи

Також перекладено такими мовами:

English | Català | Español | Suomi | Galician | 한국어 | Nederlands | Polski | Português | Português brasileiro | Svenska | Українська

10 червня 2014 року. Сьогодні KDE випущено оновлення набору програм та платформи для розробки, друге у послідовності щомісячних оновлень версії 4.13. У цьому випуску робочі простори Плазми оновлено до версії 4.11.10. Випуск нових версій пов’язано лише з виправленням вад та оновленням перекладів, тому встановлення цих оновлень є безпечним та корисним для усіх користувачів.

Серед принаймні 40 зареєстрованих виправлень вад поліпшення у роботі комплексу програм для керування особистими даними Kontact, засобу роботи з кодом UML Umbrello, засобу стільничного пошуку, програми для перегляду сторінок інтернету Konqueror та програми для керування файлами Dolphin.

З повнішим списком змін можна ознайомитися за допомогою системи стеження за вадами KDE.

Крім того, варто уваги: у цьому випуску набору програм KDE виправлено важливі вади у Kopete: зменшено час завершення роботи для Kopete з увімкненим додатком статистики, виправлено збирання libjingle для jabber на архітектурах, відмінних від x86 та підтримку голосового зв’язку у бібліотеці libjingle. Без останнього виправлення голосовий зв’язок може працювати лише із застарілими версіями клієнта jingle Google Talk для Windows. З новими латками голосовий зв’язок працює з вебдодатком GMail, застарілою версією клієнта Google Talk для Windows, telepathy-gabble та іншими версіями Kopete.

Посилання на пакунки з початковими кодами та зібраними програмами для встановлення можна знайти на інформаційній сторінці 4.13.2. Якщо вам хочеться дізнатися більше про версію 4.13 програм та платформи для розробки, будь ласка, зверніться до нотаток щодо випуску 4.13.

Програмне забезпечення KDE, зокрема бібліотеки та всі програми, розповсюджується за умов дотримання ліцензійних угод з відкритим доступом до початкового коду. Програмне забезпечення KDE можна отримати у форматі початкових кодів та різноманітних бінарних форматах за посиланнями на сайті http://download.kde.org або разом з будь-якою з сучасних поширених систем GNU/Linux та UNIX.

Підтримка KDE

KDE — спільнота з розробки вільного програмного забезпечення, яка розвивається лише завдяки допомозі багатьох добровольців, які працюють у вільний від інших занять час. KDE завжди шукає нових учасників, які можуть допомогти розробці, виправленні і сповіщенні про вади, створенні документації, перекладі, просуванні, фінансуванні тощо. Будь-який внесок буде з вдячністю сприйнято спільнотою. Будь ласка, ознайомтеся зі сторінкою підтримки KDE, щоб дізнатися більше, або станьте спонсором KDE e.V. за допомогою нашої ініціативи Join the Game.

Встановлення бінарних пакунків 4.13.2

Пакунки. Деякі з виробників дистрибутивів операційних систем Linux/UNIX люб’язно надали можливість користувачам своїх дистрибутивів отримати бінарні пакунки 4.13.2 для декількох версій дистрибутивів. У інших випадках такі бінарні версії було створено силами ентузіастів зі спільноти дистрибутива. Доступ до додаткових бінарних пакунків, а також оновлень поточних пакунків можна буде отримати протягом найближчих тижнів.

Адреси для отримання пакунків. Поточний список наявних бінарних пакунків, про які відомо проєктові KDE, можна знайти на сторінці інформації щодо 4.13.2.

Збирання 4.11.1

Повні початкові коди 4.13.2 можна безкоштовно отримати. Настанови щодо збирання і встановлення програмного забезпечення KDE 4.13.2 можна знайти на інформаційній сторінці 4.13.2.

Про KDE

KDE є міжнародною технологічною командою, яка створює вільне програмне забезпечення для звичайних і портативних комп’ютерів. Серед продуктів KDE сучасна стільнична система для платформ Linux і UNIX, повноцінні офісний комплекс програм і комплекс програм для групової роботи та сотень програм у багатьох категоріях, зокрема інтернет- і веб-програм, мультимедійних, розважальних, освітніх програм та програм для роботи з графікою і розробки програмного забезпечення. Крім того, програмне забезпечення KDE перекладено більш, ніж 60 мовами, його створено з врахуванням простоти у користуванні і сучасних принципів доступності. Повноцінними програмами KDE можна користуватися у Linux, BSD, Solaris, Windows і Mac OS X.


Зауваження щодо товарних знаків. KDE® і логотип K Desktop Environment® є зареєстрованими торговими марками KDE e.V. Linux є зареєстрованою торговою маркою Linus Torvalds (Лінуса Торвальдса). UNIX є зареєстрованою торговою маркою The Open Group у США та інших країнах. Всі згадані у цьому оголошенні щодо випуску торгові марки і авторські права належать їх законним власникам.


Контакти для преси

Щоб дізнатися більше, надішліть нам повідомлення електронною поштою:
press@kde.org

Загальні навігаційні посилання